Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Razlog prekida Dan-a i Serene Sat Dec 18, 2010 10:44 am

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Usamljeni dečko te kraljica upper east higha. Da li je bio potreban neki razlog za njihov prekid ili nije?
Pomalo mi je žao, iz razloga što sam kod njih bila zamjetila doista nešto kao ajmo to tako nazvati kemiju.
Ta veza očito nije mogla opstati, jer budimo iskreni iz dva različita svijeta su.
On želi biti neprimjetan dok je ona sasvim drukčija.
Što vi mislite?

https://avenueglitter.forumcroatian.com

2Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Sun Jan 02, 2011 3:15 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Hmm..
Mozda bas zbog te razlike.? xD

3Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Mon Jan 03, 2011 1:18 pm

Little.Miss.Nothing ♡
Little.Miss.Nothing ♡
Pa vezu cine razlike...
Mislim da su jednostavno prestli da se vole ...

http://dh-serbia.free-forums.biz/forum

4Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Mon Jan 03, 2011 1:37 pm

*Fabulous Killjoy*
*Fabulous Killjoy*
ma smorili jedno drugo pa rekli pozz xDDD al ja bih da su o5 zajedno xD

5Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Mon Jan 10, 2011 8:32 pm

Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Pa zar nije zbog Lilly i Rufusa?

6Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Fri Jan 14, 2011 1:49 pm

KIKI
KIKI
Brooke Davis wrote:Hmm..
Mozda bas zbog te razlike.? xD

7Razlog prekida Dan-a i Serene Empty Re: Razlog prekida Dan-a i Serene Sun Jan 23, 2011 1:52 pm

Wwinner
Wwinner
ja mislim da je raskid glupost. oni se vole xD

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com