Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 39 of 40]

1Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Ian O'Shea's House Wed May 04, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Ian O'Shea's House - Page 39 House

Ian O'Shea
Ian O'Shea's House - Page 39 2mqrknc



Last edited by Emma Cullen on Mon May 09, 2011 6:44 pm; edited 2 times in total


951Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Thu Nov 03, 2011 9:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Moj ljubavni život nema nikakve veze sa tobom i detetom. I mislim sve što sam rekao! Ja držim reč za razliku od tebe."

952Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Thu Nov 03, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sofia je izasla,rekavsi Mariji da se kloni kancelarije neko vreme.
'Da to je to ostavljanje,da sam dosla malo ranije mogla sam da vas vidim dok se...' Stresla se.

953Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Thu Nov 03, 2011 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A šta tebe briga s kim ja spavam? To nije tvoja stvar, već moja. Spavaću s kim ja hoću." Nerviralo ga je što mu ona prigovara kad između njih nema ničeg niti će biti.

954Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 7:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Duboko je udahnula.'Vec danas idem iz tvoje kuce.' Rekla je i glumeci preteranu slabost ustala i krenula ka vratima.

955Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 8:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Lois bolje bi ti bilo da to ne radiš i da me ne ucenjuješ sa detetom jer onda ću biti primoran da uradim nešto što ne želim."

956Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 8:42 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula se i besno ga pogledala.'Sta ces da uradis da me vezes za stolicu?' Upitala je ljutito. 'Imas lepo da biras Iane,ili dete i ja ili ona.A znam i ja kako da se branim!'

957Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ležerno je seo za sto i 'zavalio' se u svoju fotelju. "Šta bi rekao tvoj otac, ako ga ja sad pozovem i kažem mu šta si mi uradila i šta sad radiš?" Znao je da se ona jedino plaši svog oca, a odlično je znao i da njen otac njega ceni i poštuje jer su obojica novinari i odlično su se razumeli proteklih godina dok je bio u vezi sa Lois.

958Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sevnula je ocima na njega.'Sta bi rekao?Rekao bi da si neodgovorni gad.Kako mozes da budes sa njom dok JA cekam tvoje dete?!' Ponovo je pocela da place.

959Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A šta, ako i ona čeka moje dete? Zar onda i ona ne bi imala ista prava kao i ti? Samo što ona mene nije ostavila zbog drugog."

960Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne mogu da verujem da mi ovo radis!' Besno se okrenula i izjurila iz kancelarije.

961Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Naslonio se na sto i stavio glavu u ruke. "Pa nije isključena mogućnost da i Sofia može biti trudna. Ko je pa mislio na zaštitu kad smo spavali na hotelskom stepeništu."

962Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 9:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sofia je setala po parku kao i onaj dan,a onda se vratila po auto i otisla kuci.Nesto je pisala za fax.Pitala se hoce li je on pozvati kao sto je rekao,ili ce ostati sa njom ili...Uzdahnula je.Celo vreme je razmisljala o njemu i nije mogla da se skoncentrise na to sto radi pa je samo legla i bacila si jastuk preko lica.

963Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pre nego što je ušao u kuću iz auta je pozvao Sofiu jer nije hteo da se opet svađa sa Lois mada je znao da je to neizbežno čim bude ušao unutra osim, ako nije ispunila pretnju i otišla.

964Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije znala da je zadremala.Sklonila je jastuk sa lica i prosto se iznenadila kolicinom kiseonika koju je udahnula."Halo?" Rekla je bez gledanja u ekran.

965Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Probudio sam te?" Primetio je po njenom glasu da je spavala.

966Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:21 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se kad je cula da je on."Ma samo sam lezala."

967Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Izvini za ono danas. Nemam pojma koji je đavo tražila u redakciji."

968Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nema veze,ima pravo da dodje tamo zar ne?Nije bas da je redakcija zatvorena za stranke." Rekla je i pridigla se u sedeci polozaj.

969Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nema ona to pravo. Nikada je nije zanimalo šta radim i nije dolazila da mi donese kolače, a sad je kao zanima."

970Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ocigledno je trudnoca promenila i zeli da se posvetis njoj,to mi nije cudno."

971Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne može to da mi traži. Nema pravo. Ne volim je."

972Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 10:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mozda ne,ali si je voleo i zaceli ste dete,moras da ispostujes sta zeli."

973Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 11:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne bih bio tako siguran u to da sam je i voleo. Ne nakon što sam upoznao tebe. Mnogi parovi se rastanu i čuvaju dete. Ne može da mi traži da menjam svoj život zbog nje."

974Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 11:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne zelim da ostanes bez tog deteta zbog mene." Rekla je iskreno.

975Ian O'Shea's House - Page 39 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Nov 04, 2011 11:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zavrteo je glavom uz sarkastični smešak. "Sad obe tražite od mene da biram između tebe i deteta."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 39 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com