Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1When clouds fall down  Empty When clouds fall down Sun Jan 02, 2011 2:07 pm

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3

Zašto?


Zašto nakon tame krenuti dalje, u svjetu punom boli bez ljubavi.
Zašto voljeti nekoga kad ljubav uzvračena biti neće?
Zašto biti sretan kad je oko nas nepravda?
Kako se ustati iz tame, kad nemamo nikoga da nam suze obriše, te novi osmjeh na lice napiše?
Zašto? Zašto sanjati, kad snovi ostvareni biti neće?
Samo će postojati uspomena, želja, koja peče, bljedi.
U svjetu punom tuge povratka nema.

--------------------

Tuga, bol, osječaji koji prolaze kroz moje slabo tjelo. Opet se sve ponavlja,kao neki deža vu
Zašto ja? Od toliko ljudi na ovome svijetu,uvijek naivna ja. Ta riječ naivna je pre blaga.
Zašto sam mislila da je drukčiji,drukčiji od svih drugih. Bolji. Svaka njegova riječ prolazi mi glavom. Nemogu disati. Jedva smožem snagu. Zašto nastaviti dalje? Kad znaš da trenuci koji
su ti najviše značili su laž. Laž koja svakog trenutka sve više bljedi.
U zadnje vrijeme kao da se je tamni oblak nadvio nad mene. Ljubav? Svi pričaju kako je to nešto
predivno. Ja sam iznimka, toliko sam puta već bila razočarana u ljubav, no vjera se je rađala. Iznova i iznova.
Ovaj put ne, nema smisla. Trnci prolaze kroz mene. Drhtim,razmišljajući o svemu.
O grubim riječima koje su prije par trenutaka zvučale toliko iskreno.
Zašto sam smatrala da su čuda moguća? Zašto bi se meni sve to dogodilo? Znam,
pomiješala sam osjećaje te istinu. Njegov prekrasni osmijeh sada u me pobuđuje bol.
Sa slušalicama u ušima, promatram parove. Zagrljeni, tepaju si lijepe riječi.
Gorčina je u meni. Kada će ju shvatiti da ljubav ne postoji? Ljubav se sastoji samo od interesa.
Spletka u koju sam ja bila ubačena a onda grubo ispala iz igre. Zašto?
Iznova te uvijek, ja.

Kiša

vidim li kišu izaći ću na ulicu i početi plakati
tako se neću osječati usamljeno
ona će plakati samnom
slušati će svaku moju riječ
zato ako ti jedna kapljica padne na dlan, sačuvaj je
neka ti to bude uspomena na mene,
osobu koja radi tebe više ne postoji

Pisano u trenutcima dosade

https://avenueglitter.forumcroatian.com

2When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sun Jan 02, 2011 2:27 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
ovo je supp Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/

3When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sun Jan 02, 2011 2:27 pm

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Ma nije ništa posebno, ali sam postavila da popunim podforum xDD

https://avenueglitter.forumcroatian.com

4When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sun Jan 02, 2011 2:32 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
ma dobro, ali svida mi se ovo

Tuga, bol, osječaji koji prolaze kroz moje slabo tjelo. Opet se sve ponavlja,kao neki deža vu
Zašto ja? Od toliko ljudi na ovome svijetu,uvijek naivna ja. Ta riječ naivna je pre blaga.
Zašto sam mislila da je drukčiji,drukčiji od svih drugih. Bolji. Svaka njegova riječ prolazi mi glavom. Nemogu disati. Jedva smožem snagu. Zašto nastaviti dalje? Kad znaš da trenuci koji
su ti najviše značili su laž. Laž koja svakog trenutka sve više bljedi.
U zadnje vrijeme kao da se je tamni oblak nadvio nad mene. Ljubav? Svi pričaju kako je to nešto
predivno. Ja sam iznimka, toliko sam puta već bila razočarana u ljubav, no vjera se je rađala. Iznova i iznova.
Ovaj put ne, nema smisla. Trnci prolaze kroz mene. Drhtim,razmišljajući o svemu.
O grubim riječima koje su prije par trenutaka zvučale toliko iskreno.
Zašto sam smatrala da su čuda moguća? Zašto bi se meni sve to dogodilo? Znam,
pomiješala sam osjećaje te istinu. Njegov prekrasni osmijeh sada u me pobuđuje bol.
Sa slušalicama u ušima, promatram parove. Zagrljeni, tepaju si lijepe riječi.
Gorčina je u meni. Kada će ju shvatiti da ljubav ne postoji? Ljubav se sastoji samo od interesa.
Spletka u koju sam ja bila ubačena a onda grubo ispala iz igre. Zašto?
Iznova te uvijek, ja.

Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/

5When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sun Jan 02, 2011 5:01 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Wow. Prekul.

6When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Mon Jan 03, 2011 4:30 pm

*Fabulous Killjoy*
*Fabulous Killjoy*
nice Very Happy

7When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sat Jan 15, 2011 9:39 pm

Belly Dancer
Belly Dancer
very nice

8When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sun Jan 16, 2011 7:58 am

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Hvala ti

https://avenueglitter.forumcroatian.com

9When clouds fall down  Empty Re: When clouds fall down Sat Apr 16, 2011 9:02 am

Natty
Natty
Dopadaju mi se radovi (ili je ovo sve jedan rad?) xD Kako god. Smile Nemam zamerki, lepo pišeš, samo povedi računa o pravopisu.

Ne mogu (piše se odvojeno)
Preblaga (piše se zajedno)

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com