You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 28]

1 Re: Damon's house on Tue May 03, 2011 12:01 am

Baby I like it ♥
First topic message reminder :

"Imaš razgled kao iz bajke i kažeš samo 'Nije loš'?"

26 Re: Damon's house on Tue Jun 21, 2011 10:39 pm

Emma Cullen
Gledao je u nju sasvim miran "Pa na neki način i jesi. Živimo zajedno. Tako da to nije baš potpuna laž."

27 Re: Damon's house on Wed Jun 22, 2011 10:36 am

Baby I like it ♥
Klimne glavom "Mogao si samo to reči.Ne i da sam ti žena.I još ono sa prstenom," odmahne glavom i sednena fotelj ispred njega.

28 Re: Damon's house on Wed Jun 22, 2011 11:34 am

Emma Cullen
"A je l'? Pa ti, ako ti je to smetalo nisi morala da prihvatiš moju igru." Pogledao je u nju.

29 Re: Damon's house on Thu Jun 23, 2011 9:08 am

Baby I like it ♥
"Nego šta sam mogla napravit? Da igramja neko drugu igru i posle bi odmah primjetio,da to nije istina," gleda u njega.

30 Re: Damon's house on Thu Jun 23, 2011 7:28 pm

Emma Cullen
"To je tvoj bivši dečko. Ne moj. I izgleda da zna sve o tebi. A čini mi se da je i tebi stalo do njega."

31 Re: Damon's house on Thu Jun 23, 2011 7:37 pm

Baby I like it ♥
"Zna jer me zna od svog rođenja.Stalo mi je do njega pre što je on otišao i pre što sam tebe upoznala.Sad mi više nije do njega," odgovori mu iskreno.Čak joj je i počeo nervirat nakon onog na plaži.

32 Re: Damon's house on Thu Jun 23, 2011 10:51 pm

Emma Cullen
"Znači ipak tu ima nečega? Mogu da se kladim da tvoji više vole da ti muž bude taj klinac nego neko kao oni. A mogu misliti šta Rose misli o tome. Mora da crkava od smeha zbog toga što je bila u pravu. Mogla si da mi kažeš za njega," ustao je i sipao sebi viski.

33 Re: Damon's house on Fri Jun 24, 2011 8:56 am

Baby I like it ♥
"Bilo.Ne govori kao,da još imam neke osečaje prema njemu.Aki ti bude bilo lakše mogu ti reči,da ga tata ne podnosi.Čak mi je i zabranio,da sam provodila neko vreme sa njim.Briga me šta Rose misli i dalj je bila u pravu ili ne. Šta bi htio,da ti kažem?"

34 Re: Damon's house on Sat Jun 25, 2011 2:41 am

Emma Cullen
"Možda je kod tebe 'bilo', ali čini mi se da kod njega još uvek 'jeste'. Ma znaš i mržnja je jako osećanje. Kažu da je čak i strasno. Tako da ne znam šta je gore od ta dva," uzeo je gutljaj viskija. "O da, sad mi je mnogo lakše. Izgleda da tvoj otac mrzi svakog ko ti se približi. E pa mene zanima. Neću da ona bude u pravu. Mrzim je. Hoću da mi kažeš istinu, a ne da ovako doživljavam iznenađenja."

35 Re: Damon's house on Sat Jun 25, 2011 1:24 pm

Baby I like it ♥
"Ne zanimaju me njegovi osečaji," gleda ga."Ne mrzi ga zato,več zbog drugog razloga.Nisam samo ja u pitanju ovde.Nikad i nisi htio,da bude.Dobro,reči ču ti," uzdahne i ustane,te počne hodatpo sobi gore-dole.Nije mogla samo sedit dok če mu pričat šta je zapravo bilo."Bila sam sa njim u vezi godinu-dve.I,da volela sam ga,neču to da ti krijem.Uvek smo se potajno viđali,da ne bi tata znao ali uvek je znao.Zbog mirisa.Bilo nam je lepo zajedno i mislila sam,da sam pronašla osobu sa kojom želim bit zauvek.No,jedandan kad bi se mogli nači nije ga bilo.Itako je bilo još par dana.Nakon toga samsaznala,da je išao u Ameriku.I to bez ikakvog pozdrava," zadrhti kad se seti toga,mada nije htela pokazivat svoja osečanja."I tako sam svaki dan bila na plaži i razmišljala o njemu.Sve dok nisi ti došao," pogleda ga i nasmeši se."Ostalo znaš več."

36 Re: Damon's house on Sun Jun 26, 2011 7:19 pm

Emma Cullen
Posmatrao ju je dok se šetala po sobi "I sad misliš da sam ja toliko glup da ću da poverujem u to da ti više ništa ne osećaš prema njemu? Da je ta ljubav koja je trajala godinama isčezla za samo nekoliko dana i to sve zbog mene. I sam znam da to ne ide tako lako. I ja sam voleo. Voleo sam Kath decenijama i tek pre nekog vremena sam uspeo da je prebolim. Više je ne volim i to mogu da kažem. Ona je meni uradila nešto mnogo gore, ali to što je Jacob uradio nije tako strašno. Tako da je možda bolje da uzmeš malo vremena i da razmisliš o svojim osećanjima."

37 Re: Damon's house on Sun Jun 26, 2011 7:45 pm

Baby I like it ♥
"Ne.Neču reči,da si glup jer znam,da to nisi.I ne mogu ti ništa oko toga dal mi veruješ ili ne.Ali si i više vremena provodio sa njom,nego ja sa Jacobom.Da nestanem za par dana,kako bi imao mir?"

38 Re: Damon's house on Sun Jun 26, 2011 7:55 pm

Emma Cullen
"Ne. Ovo je sad i tvoja kuća. Znam da si otišla od svojih zbog mene i neću sad da te jurim."

39 Re: Damon's house on Sun Jun 26, 2011 8:43 pm

Baby I like it ♥
"Ne brini zbog toga.Navikla sam se na to."

40 Re: Damon's house on Mon Jun 27, 2011 3:28 am

Emma Cullen
Pogledao je u nju "Možda važim za zlog vampira i momka, ali da te jurim iz kuće neću. Nema potrebe da bilo ko od nas negde ide. Kuća je dovoljno velika za oboje."

41 Re: Damon's house on Mon Jun 27, 2011 7:54 pm

Baby I like it ♥
"Da,dovoljno je velika,da se i ne moramo videt neko vreme," pogleda ga.

42 Re: Damon's house on Mon Jun 27, 2011 10:10 pm

Emma Cullen
"Nisam to rekao," gledao je u nju dok je vrteo čašu u ruci.

43 Re: Damon's house on Tue Jun 28, 2011 9:28 am

Baby I like it ♥
"Ali si rekao,da moram bit sama neko vreme,darazmislim o sečajima,jel tako?"

44 Re: Damon's house on Wed Jun 29, 2011 3:27 am

Emma Cullen
"Rekao sam da bi možda trebala da uzmeš malo vremena i da razmisliš o svojim osećanjima, a ne da budeš sama. Nisam precizirao gde tačno to da radiš. To je na tebi," popio je viski.

45 Re: Damon's house on Thu Jun 30, 2011 10:47 am

Baby I like it ♥
"A misliš,da bi mogla trezno,da razmišljam ovde pored tebe?" nasmeši mu se."Mislim,da ne."

46 Re: Damon's house on Fri Jul 01, 2011 3:01 am

Emma Cullen
Nasmejao se "Pa ti meni ne možeš da čitaš misli, a ja te neću ometati dok misliš."

47 Re: Damon's house on Fri Jul 01, 2011 2:15 pm

Baby I like it ♥
"Ne,nemogu," nasmeje se."Sigurno mi nečeš slat neke tvoje misli u moju glavu,dok budem razmišljala?"

48 Re: Damon's house on Fri Jul 01, 2011 7:11 pm

Emma Cullen
"Neću. Biću dobar," nasmešio se.

49 Re: Damon's house on Sat Jul 02, 2011 11:24 am

Baby I like it ♥
"Dobro.Onda ne idem nikamo i razmisliču ovde.Ali pazi se ako dobijem nešto u glavu,što nije moje," smeši se.

50 Re: Damon's house on Sun Jul 03, 2011 1:21 am

Emma Cullen
Nasmejao se uglovima usana i digao obrvu "E pa to zvuči kao neka pretnja. Baš me zanima šta bi mi onda uradila."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 28]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next