You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 13]

1 Liquid Nightclub on Sun Jun 26, 2011 9:41 pm

Emma Cullen
First topic message reminder :

226 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 8:33 pm

Emma Cullen
Nasmešio se "Pametno," izveo ju je napolje držeći je za ruku.

227 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 8:37 pm

*Bella Swan*
"Aha." Nasmeajala se. "Sta cemo sa tvojim kolima? Koja su opste tvoja kola?" Pogledala je po prepunom parkingu.

228 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 8:45 pm

Emma Cullen
Nasmešio se "Pa ostavićemo ih ovde, a sutra mogu doći po njih. Aston Martin V12 Vantage, onaj tamo," pokazao je rukom ka kolima.

229 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:12 pm

*Bella Swan*
Pogledala je u pravcu koji je pokazao i ugledala kola koja su je ostavila nacisto paf.Pogledala je u njega smeseci se,sa puno odobravanja,a zatim vratila pogled na kola.

230 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:15 pm

Emma Cullen
Gledao je u nju smešeći se zbog njene reakcije "Nešto mu fali?"

231 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:23 pm

*Bella Swan*
Frknula je."Ma daj molim te." Prevrnula je ocima smejuci se."Sta njemu moze da fali??" Pogledala je jos jednom u kola."Savrsen je."

232 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Slegnuo je ramenima "Pa ne znam šta bi moglo da mu fali," nasmejao se.

233 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:31 pm

*Bella Swan*
"Obozavam brza kola,mada moja nisu toliko nabudzena,svidja mi se osecaj kada spustim krov i stisnem gas." Nasmejala se. "Hajde ovamo." Uhvatila ga je za ruku i povukla ka svojim kolima i dalje gledajuci u njegova.

234 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:32 pm

Emma Cullen
"Pa ti si opasna ženska," smešio se držeći je za ruku i prateći je do njenih kola.

235 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:35 pm

*Bella Swan*
"Zasto?" Nasmesila se i pogledala u njega. "Sto volim da se svremena na vreme izduvam brzo vozeci kola?" Upitala je i otkljucala auto.

236 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:45 pm

Emma Cullen
"Da. Mnoge žene to ne vole ili pak ne znaju da voze."

237 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:48 pm

*Bella Swan*
"To je cisti muski sovinizam." Nasmesila se."Da neces mozda ti da vozis?"

238 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Nasmejao se i odmahnuo glavom "Ne."

239 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 9:56 pm

*Bella Swan*
"Uredu onda upadaj." Nasmesila se i sela na vozacevo mesto.

240 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 10:03 pm

Emma Cullen
Nasmešio se i seo u kola pored nje.

241 Re: Liquid Nightclub on Sun Jul 31, 2011 10:03 pm

*Bella Swan*
Upalila je kola,dala gas i odvezla ih do njene kuce.

242 Re: Liquid Nightclub on Tue Aug 23, 2011 7:42 pm

Emma Cullen
Došao je taxi-em do kluba i uzeo svoja kola pa je otišao kući.

243 Re: Liquid Nightclub on Mon Sep 12, 2011 9:40 pm

Emma Cullen
Rešio je da posluša jedan od Jimovih saveta i proba da razgovara sa njom na nekom javnom mestu. Spremio se i otišao do kluba gde su prvi put izašli. Na sebi ima ovako nešto. Nije bio ubeđen da će je sresti, ali je hteo da bar nešto uradi.

244 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 7:50 am

*Bella Swan*
Kler se igrala sa njom celi dan kao da je krpena lutka.Ona nije imala volje ni za cim,dok je Kler naizgled bila puna energije i poleta.Vukla je od jedne prodavnice do druge terajuci je da broba stvari a ako ne bi htela kupovala bi napamet.Uvece je naterala da obuce jednu od novih haljina i isfenirala joj kosu tako da je sada bila poslusna i ravna.Dosle su do klubs oko pola 10.Na sebi ima ovo : . Lara se zgrozila kada je videla gde je dovela."Ja ovde ne mogu da idem." Rekla je tiho. 'Ovo je trenutno najbolji klub.Cekaju nas Laro.' Ona je samo odmahnula glavom. 'Vid,ako ti bude dosadno i ne bude ti se svidjalo za sat vremena mozes da ides.Ali pruzi mi sansu.' Rekla je molecivo.Lara je pogledala sumljivo. "Ako mi se ne bude svidjalo,za sat vremena mogu da odem i ti me vise nikada neces muciti kao danas i vuci me tamo gde ne zelim da idem." Sada je Klar uzdahnula. 'Dogovoreno.' "Sat vremena Kler." Rekla je odlucno i izasla iz auta.

245 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 6:37 pm

Emma Cullen
Ušao je unutra pošto sad nije imao koga da čeka napolju. Naručio je viski kao i prve večeri. Seo je za isti sto za kojim su sedeli i te večeri. Pogledom pretražio gomilu ljudi nadajući se da će je ugledati. Možda sam je toliko povredio da neće ni izaći u grad. Rekla je da ne izlazi. Da to nije ono što ona voli.

246 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 6:56 pm

*Bella Swan*
Namerno nije gledala po parkingu,znala je da ce se uspaniciti ako bude videla njegov auto.Nadala se da ce biti negde u cosku,nevidljiva,ali nekako je sama sebi izgledala previse upadljivo u ovoj haljini.Shvatila je da ne voli ovu boju.Bila je previse drecava za njen ukus.Kler je uputila ka par spojenih stolova koji su bili uzasno blizu podijumu za igru,usled cega se rasprsila njena nada da ce biti u cosku.Otisla je tamo i sela na visoku stolicu.Tu je bilo jos 3 devojke i 4 momka.Toliko o 'nas par'. Progundjala je u sebi.

247 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 7:10 pm

Emma Cullen
Pogledao je ka podijumu sećajući se njihovog previše intimnog plesa i tada ju je ugledao. Nije ličila na sebe. Njena razbarušena loknasta kosa sad je bila prava i na sebi je imala opasnu vatreno crvenu haljinu. Da je to na sebi imala neka druga devojka bilo bi mu svejedno, ali na njoj mu se nije sviđala ta kombinacija. Privlačila ga je, ali ga je ujedno i odbijala jer to nije bio njen stil. Na njoj nije bilo ničeg belog ili plavog od njenih omiljenih boja.

248 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 7:20 pm

*Bella Swan*
Prosla je rukom kroz kosu na sta je dobila cuskanje od Kler koja je podsecala da ce da pokvari frizuru.Samo je prevrnula ocima.Kada je dosao konobar narucila je limun vodku i vratila se proucavanju sara na stolu.Jedan crnokosi momak je uhvatio pod ruku u bukvalno je odvukao na podijum dok se ona osvrtala da nadje Kler i da je sprzi pogledom,ali je nije nasla.Djuskali su jedan ples uz neku brzu pesmu,a kada je ona zavrsila hitro je odjurila nazad do stola."Jedno je sto si me vukla po shopping centru,jedno je sto si me dovukla ovde,ali da nekog nagovoris da plese sa mnom to je stvarno uzasno cak i od tebe." Kler je gledala zacudjeno.'Nisam nikome nista rekla.' Bacila je pogled na zbunjenog Ryana.'Izgleda da se zacudio tvojim odbijanjem.' Rekla je jednostavno,pa je i sama otisla da plese sa nekim momkom,kog takodje nije znala,koji je bio u zutoj majci.

249 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 7:26 pm

Emma Cullen
Posmatrao ju je vrteći čašu s pićem. Nije mogao da veruje koliko je bio ljubomoran kad ju je video kako pleše sa drugim momkom.

250 Re: Liquid Nightclub on Tue Sep 13, 2011 7:29 pm

*Bella Swan*
Cim je Kler otisla zgrabila je torbicu i krenula ka zenskom wc-u gledajuci u pod da nekoga ne nagazi.Izdrzaces sat vremena Laro,pa makar ti to bilo poslednje. Pogledala je na sat i videla da ima jos dobrih 40-ak minuta.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next