Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1I'm over you --> And you can't ahve me Empty I'm over you --> And you can't ahve me Tue Apr 12, 2011 11:20 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
I'm over you --> And you can't ahve me Tumblr_l84k00Pxdo1qdvj9wo1_500_large

Kisa je padala neprestano vec danima. Tipicno Londonsko vrijeme. S vremenom se vec naviknes na to i bude ti svejedn oda li pada kisa ili sija sunce. Zurila sam neko vrijeme kroz prozor kada sam cula mamino dozivanje.
'Alex, vecera! Pozuri'
'Dolazim za minut.'
Ustala sam sa kreveta i ostavila knjig ukoju sam citala, na sto. Izlazila sam iz sove kada sam se sudarila sa Chelsea, mojom starijom sestrom.
'Pazi kamo ides.'
Zapocela sam, vec spremna za svadu.
'Pazi ti! I pozuri! Zaboga, kolio ti treba da sides?'
Odgovorila mi je drsko. Samo sam je zaobisla, ne odgovarajuci nista jer danas nisam bila bas pretjerano raspolozena za nju. Kada sam dosla u kuhinju, mama je vec sve stavila na sto.
'O, sjetila si se da dodes.'
Ravnodusno je rekla. Ja sam zavrsavala srednju skoli i vjerovatno nisam bila bas savrsena kcerka poput Chelsea. Da, sto se tice skole bila sam jedna od boljih ucenica, ali ja jednostavno nisam bila ulizica poput nje. Cak je i njen brat blizanac dijelio isto misljenje. Tata je uglavnom radio, a danas je bio jedan od rjedih dana kada je on prisustvovao veceri. No, i sada kao da i nije bio tu. Citao je novine, a na nas i nije bas obracao paznju. Sve sto m je uglavnom bilo bitno, bila je njegova kompanija.
'Dosla bih ja ranije da me Chelsea nije zadrzala!'
I ja sam ravnodusno odgovorila.
'Ah da, zaboravljam da ti imas izgovor za sve.'
Sjela je na kauc i zapalila cigaretu.
'Znate, vise nisam bas gladna.'
Nasmijala sam se i krenula u svoju sobu.
'A kuda ti mislis da si krenula mlada damo?'
Napokon se oglasio i moj otac. Kine mse, ponekad bih zaboravljala kako zvuci njegov glas. Zastala sam i okrenula se prema njima.
'U svoju sobu.'
'A ne. Za par dana ides na putovanje, i nema te skoro dvije sedmice. Ugodi svom starom i veceraj s nama.'
Duboko sam udahnula i sacuvala za sebe sve primjedbe i paske koje su mi bile na pameti.
'Ah, valjda to mogu ispuniti.'
Krenula sam do dvosjeda na koje mej sjedio Cameron, moj stariji brat, a Chelsein brat blizanac, iako ni p ocemu nisu bili slicni.

http://horizoninblack.tumblr.com/
Natty
Natty
Dopada mi se. Smile Hoćeš li pisati nastavak? xD

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
ahm, vcrs vjerovatno, nemam sad vremena Razz

http://horizoninblack.tumblr.com/
Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com