Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

1Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Sta ste posljednje sanjali? Sat Dec 11, 2010 10:20 pm

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
First topic message reminder :

Što?

https://avenueglitter.forumcroatian.com

26Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Mon Jun 13, 2011 8:12 pm

llili
llili
Ne secam se xD

27Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Mon Jun 13, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Eto zaboravila sam da kažem Jeci da sam je sanjala xD
Sanjala sam da smo u nekom kafiću i kad sam došla kući ne znam gde mi je jakna, telefon i torba i tad se probudim i počnem da tražim telefon kad on na fotelji, odmah mi je bilo lakše Very Happy

28Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Sat Jun 18, 2011 9:22 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Da sam u srednoj imala ocjene 7,6 i 8 i na kraju mi je zaključila 5 XD Ali na žalost ništaod toga Razz

29Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Fri Jul 08, 2011 6:07 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
...školu XD

30Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Tue Jul 19, 2011 6:22 am

Your worst Nightmare
Your worst Nightmare
Dve macke kako stoje na terasi i nesto mi govore.

31Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Tue Jul 19, 2011 10:47 am

Milan Lupin
Milan Lupin
Kako trcim kroz sumu...Very Happy

32Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Tue Jul 26, 2011 9:35 am

Witch.✿
Witch.✿
Zadnje sam sanjala da sam se ljubila s Dracom Malfoyem u Hogwartsu. Bili smo na trećoj godini. Onda je došla Hermione i odvukla me od njega.

33Sta ste posljednje sanjali? - Page 2 Empty Re: Sta ste posljednje sanjali? Wed Jul 27, 2011 3:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Novaka Đokovića o.O samo se toga sećam, a šta smo radili i pričali nemam pojma xD

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com